Trzeci numer Magazynu Creative Vibes

Magazyn Creative Vibes 2/2020 jest już dostępny. Razem z Joanną Stompel stworzyłem tekst poświęcony kompetencjom cyfrowym. Co jeszcze znajdziesz wewnątrz?

Magazyn to inicjatywa Koła Kreatywności Biznesowej Bizaktywne z Wydziału Zarządzania UŁ. Opiekunką projektu, który prezentuje teksty na styku biznesu i kreatywności jest Jolanta Bieńkowska. Na stronie pisałem już o premierowym wydaniu (grudzień 2019 – więcej TUTAJ) i drugim numerze (maj 2020 – szczegóły W TYM MIEJSCU).

Na przełomie maja i czerwca ukazały się pierwsze artykuły z najnowszego wydania, a kilkanaście dni temu pojawiła się jego pełna wersja.

Magazyn Creative Vibes 2/2020 – co znajdziesz w środku?

Trzeci numer magazynu to 72 strony, poświęcone kreatywności i biznesowi. Zespół redakcyjny zebrał wywiady, teksty i recenzje – łącznie 11 propozycji. Jeśli interesujesz się marketingiem, szukasz case studies i ciekawostek, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Tym razem możesz przeczytać między innymi o marketingu wirusowym, poznać tajniki tworzenia podcastów i sprawdzić, jak mówić mniej, żeby powiedzieć więcej.

Kompetencje cyfrowe to coś więcej, niż obsługa MS Office

Miałem przyjemność współtworzyć Magazyn Creative Vibes 2/2020. Razem z Joanną Stompel napisaliśmy tekst, w którym podzieliliśmy się naszymi doświadczeniami z programu Rozwoju Kompetencji Cyfrowych. Podrzuciliśmy kilka sprawdzonych narzędzi i aplikacji, które usprawniają pracę, pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo w sieci albo – po prostu – zapewniają dobrą zabawę ze sztuczną inteligencją. Nasze propozycje znajdziesz w tekście Nie tylko Excel. Jak kompetencje cyfrowe przybliżą Cię do dobrej pracy? 

Magazyn jest dostępny w całości online (TUTAJ). Artykuł znajdziesz na stronach 36-45. Zapraszam!

Kompetencje cyfrowe w praktyce

Jeśli zainteresował Cię nasz tekst (a przy okazji studiujesz na UŁ), mam dobrą wiadomość. W ramach projektu Students’ POWER możesz wziąć udział w 16 godzinach praktycznych zajęć, które pozwolą Ci rozwinąć kompetencje cyfrowe. Szkolenie prowadzi Joanna Stompel, a kolejny nabór wystartuje jesienią, na początku nowego semestru. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie organizatora – zajrzyj do Biura Karier UŁ (LINK).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − = 6