Jak sprawdzić ile zarabia się na Twoim stanowisku?

Dziś wystartowała Seria z Jakiem – najnowsza inicjatywa Biura Karier UŁ. W premierowym odcinku podpowiadamy jak sprawdzić ile zarabia się na Twoim stanowisku.

Seria z Jakiem to cykl krótkich filmów skierowanych do studentów i świeżo upieczonych absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. W materiałach dzielimy się praktycznymi wskazówkami, polecamy narzędzia i aplikacje, które przydadzą się (nie tylko) przy wejściu na rynek pracy.

Razem z Joanną Stompel i Karoliną Zajkowską odpowiadam za realizację projektu. Na kanale Youtube Biura Karier UŁ co wtorek, aż do końca wakacji, będą pojawiały się kolejne filmy.

Jak sprawdzić ile zarabia się na Twoim stanowisku?

Premierowy odcinek poświęciliśmy tematowi wynagrodzeń. Dla wielu studentów, którzy trafiają na konsultacje do Biura Karier UŁ, wskazanie oczekiwań finansowych jest problematyczne. Dotyczy to przede wszystkim rozmów kwalifikacyjnych. Osoby, które posiadają pierwsze doświadczenia zawodowe, są mniej lub bardziej świadome rynkowych stawek. Na większe trudności natrafiają wszyscy ci, którym brakuje punktu odniesienia. Jeśli należysz do tej grupy, koniecznie obejrzyj film:

Czego spodziewać się w kolejnych odcinkach?

Zaglądaj do Serii z Jakiem w najbliższych tygodniach. W kolejnych odcinkach podpowiemy Ci, jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci, podzielimy się przydatną funkcjonalnością portalu LinkedIn i… kilkoma innymi rzeczami. Na razie wystarczy spoilerów. Tak, czy inaczej, zapraszamy co wtorek do Biura Karier UŁ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

46 + = 48