Jak edytować adres URL na LinkedIn?

Jak edytować adres URL na LinkedIn

Jeśli studiujesz i przygotowujesz się do wejścia na rynek pracy, sięgnij po LinkedIn. Posiadasz już uzupełniony profil? Świetnie! Pora, aby skierować tam uwagę rekrutera. Problem w tym, że automatyczny odnośnik nie prezentuje się najlepiej w Twoim CV. W czwartym odcinku Serii z Jakiem podpowiadam jak edytować adres URL na LinkedIn.

Seria z Jakiem to wakacyjna inicjatywa Biura Karier UŁ. Od sierpnia do rozpoczęcia roku akademickiego publikujemy filmy, w których dzielimy się przydatnymi wskazówkami. Dzięki nim łatwiej poradzisz sobie z niektórymi zadaniami w pracy, wyciśniesz więcej ze studiów lub usprawnisz część działań w codziennych sytuacjach. Serię z Jakiem tworzę wspólnie z Joanną Stompel i Karoliną Zajkowską.

Jak edytować adres URL na LinkedIn?

Niedawno na stronie podpowiadałem jak sprawdzić ile zarabia się na Twoim stanowisku. Tym razem dowiesz się jak edytować adres URL na LinkedIn. W międzyczasie na kanale Biura Karier UŁ pojawiły się odcinki poświęcone bezpieczeństwu danych oraz szybkiemu sposobowi na wstawienie emoji przy pomocy prostego skrótu klawiszowego.

LinkedIn – dlaczego warto?

LinkedIn to największy portal do zarządzania karierą i jedno z podstawowych narzędzi pracy rekruterów. Z myślą o studentach stawiających pierwsze kroki na platformie, przygotowałem cykl tekstów LinkedIn dla początkujących. Dowiesz się z nich między innymi jak działa portal, jak stworzyć profil czy kiedy postować na LinkedIn.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

+ 75 = 76