O mnie

Kompetencje

Jestem absolwentem psychologii Uniwersytetu Łódzkiego (specjalizacja: doradztwo zawodowe i organizacja), posiadam uprawnienia terapeuty zajęciowego oraz edukatora Aflateen – programu edukacji społeczno – finansowej dla młodzieży.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje – korzystam z superwizji i konsultacji, a od 2012 roku uczestniczyłem w ponad 20 szkoleniach specjalistycznych, kursach i konferencjach branżowych. Jestem absolwentem Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET oraz certyfikowanym moderatorem Design Thinking. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego.

W swojej pracy bazuję na rzetelnej wiedzy i gruntownej analizie potrzeb klienta. Współpracowałem z organizacjami pozarządowymi, placówkami szkolnymi, środowiskowymi domami samopomocy i grupami nieformalnymi. W okresie od 2013 roku zrealizowałem 27 projektów, będąc autorem lub współautorem większości z nich. Publikowałem teksty poświęcone kreatywności i szkolnictwu w Inspiracjach Psychologicznych, magazynie Forward i na łamach portalu psychologia-spoleczna.pl.

Zainteresowania

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii twórczościinnowacji społecznych oraz edukacji (w szczególności – pracy szkoleniowej, wykorzystaniu gier w pracy z grupą i edukacji typu outdoor).

Prywatnie jestem miłośnikiem nowoczesnych gier planszowych, gitarowych brzmień, literatury grozy (King, Lovecraft) i brytyjskiego poczucia humoru.

Nagrody

Jestem dumny, że rozwiązania, które proponuję mają faktyczny wpływ na jakość życia społeczności, grup i osób, które wspieram. Moje idee i inicjatywy zdobywały uznanie w regionalnych i ogólnopolskich konkursach. Jestem laureatem Konkursu o indeks, organizowanego przez czasopismo Charaktery oraz Studenci dla Łodzi: kreujemy lokalnie, programu Urzędu Miasta Łodzi.