Art Business Festival 2021

Art Business Festival 2021

W najbliższy czwartek (27.03.2021) startuje Art Business Festival 2021. Sprawdź, dlaczego warto wziąć w nim udział.

Art Business Festival to wydarzenie na pograniczu sztuki, kreatywności i biznesu. Za organizację festiwalu odpowiada Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club (a konkretniej – jej krakowski oddział). Tegoroczna edycja odbędzie się online w dniach 27-29 marca, a w jej programie znalazły się prelekcje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zaproszeni goście podzielą się wiedzą w ramach webinarów, poświęconych między innymi fotografii, prawom autorskim, budowaniu wizerunku i marki osobistej czy user experience. Jednym z motywów przewodnich ostatniego dnia ABF 2021 jest Design Thinking. O 10.00 zapraszam na spotkanie Jak generować użyteczne pomysły? Design Thinking i twórcze rozwiązywanie problemów. Równie mocno zachęcam do sprawdzenia innych propozycji – choćby spotkania z DT, które przygotowała Katarzyna Talaga-Korcz.

Czy podczas burzy mózgów rzeczywiście nie powinniśmy oceniać pomysłów? Na czym polega kruszenie? Co zrobić, kiedy grupa zablokuje się podczas generowania pomysłów? W jaki sposób wybierać najlepsze koncepcje?

Mamy tylko godzinę, ale postaram się połączyć wprowadzenie do Design Thinking z obszernym narzędziownikiem, ułatwiającym generowanie dobrych rozwiązań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – pełny program i formularz zgłoszeniowy znajdziesz TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

91 − = 88